איך בוחרים מורה/ מכללה ללימודי אנימציה ומה זה כולל?

צילום freepik

לימודי אנימציה הפכו להיות בשנים האחרונות מאוד מבוקשים, מדובר על אחד מהתחומים הכי מסקרנים שבהם ניתן לעבוד. אך בכדי שתוכלו להוציא את המקסימום מהלימודים עצמם, אתם תהיו מוכרחים לבחור את המורה או את המכללה הכי טובים שיש. אם לא תבחרו את המורה או את מוסד הלימוד הנכון, אתם לא תצליחו להשיג את הכלים הדרושים על מנת להפוך להיות אנשי אנימציה מובילים בישראל.

 

תבחרו מורה או מכללה עם קבלות מוכחות

אל תאמינו לכל מה שמספרים לכם, כי הרי כל מורה וכל מכללה ירצו שתגיעו ללמוד לימודי אנימציה אצלם. אז מה אנו ממליצים לכם לעשות? עליכם לבקש מכל מורה ומכל מכללה לראות קבלות מוכחות, כלומר לשמוע מה אומרים תלמידים שלמדו אצל המורה או באותה מכללה.

ברגע שאתם תשמעו שיש תלמידים שמרוצים מהחומר שנלמד בכיתה, וברגע שתראו שיש תלמידים שהשתלבו בתעשייה – זה בהחלט יכול להוריד מכם את מפלס הלחץ. אם למכללה או למורה אין קבלות מוכחות להראות לכם, זה בהחלט אמור להיות נורת אזהרה מאוד משמעותית שאמורה להרחיק אתכם.

 

תבחרו מורה או מכללה שמלמדים ברמה שלכם

זוהי הפעם הראשונה שאתם נכנסים לעולם האנימציה? אתם מכירים את התוכנות השונות וכבר יצא לכם להפיק סרטונים? בכדי שתוכלו ללמוד לימודי אנימציה כמו שצריך, אתם מוכרחים לבצע התאמה של המורה או של המכללה לרמה שבה אתם נמצאים באותה נקודת זמן.

השאיפה שלכם היא לא לדשדש במקום או לא להבין את החומר, השאיפה שלכם היא שהמכללה תביא לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת. שהמכללה או המורה יעמידו לרשותכם את הכלים הדרושים בכדי שתוכלו לעבוד בתחום הזה – ולכן ההתאמה במקרה הזה היא קריטית ומשמעותית במיוחד עבורכם.

 

תבחרו מורה או מכללה שנותנים לכם הרגשה טובה

יש כאלה שיכולים להגיד כי לימודי אנימציה הם לימודים קלים, ויש אחרים שיכולים להגיד כי מדובר על לימודים קשים. אך הדבר החשוב ביותר הוא שתוכלו להביא את עצמכם למצב שבו אתם לומדים עם מורה או לומדים במכללה שנותנים לכם את ההרגשה הכי טובה שיש.

באותה השנייה שיש לכם הרגשה טובה, אתם תוכלו להוציא את מירב התועלת מהלימודים עצמם. אתם תגיעו בכל בוקר ללימודים בראש מורם, ואתם תבינו כי מדובר על מקום שיוכל לקדם אתכם אל עבר השגת המטרות הרצויות. מטרות שאולי כרגע נראות מעט רחוקות, אך עם הזמן המטרות הללו יתקרבו אליכם.