ביטוח נסיעות לחו"ל – מתכוננים לנסוע בחגים? זה הזמן לחשוב על ביטוח נסיעות

תקופת הקיץ והחגים שמגיעים לאחר מכן, נחשבות לעונות החמות בכל מה שקשור לנסיעות לחו"ל. ישראלים רבים בוחרים לטוס בתקופות אלו למדינות שונות, לנפוש ולטייל, לימים או שבועות. הם מנצלים את העובדה שהילדים נמצאים בחופשת קיץ ולא פעם גם מקומות עבודה רבים נמצאים בתקופה רגועה יותר, ולכן משתלם להם לטוס ליעדים שונים במהלך תקופה זו.

תהליך ארגון והכנה טיול לחו"ל יכול להימשך ימים בודדים ויכול להימשך במשך שבועות, תלוי במועד הטיסה, משך זמן הנסיעה ואופי הטיול. יש צורך למצוא מועד מתאים לטיסות, לחפש טיסות מתאימות ולוודא שיש כרטיסים פנויים, מקומות לינה, בניית מסלול, השכרת רכב ועוד שורה ארוכה של פרטים שהופכים את הטיול למושלם.

מי שמתכנן לטוס בחגים הקרובים ובכלל, צריך לקחת בחשבון נקודה נוספת לה הוא צריך להתייחס והיא ביטוח נסיעות לחו"ל. אי אפשר לארגן טיול לחו"ל מבלי לברר אודות פוליסות ביטוח ובסופו של דבר לרכוש את הפוליסה המתאימה.

ביטוח נסיעות לחו"ל, זו פוליסה המאפשרת לנו לקבל כיסויים שונים ומגוונים אודות פרוצדורות רפואיות שונות, מניתוחים ועד פגישה אצל רופא, מצילומים ועד בדיקות פשוטות. במקום שנשלם מהכיס שלנו, נוכל לקבל החזר על כל הוצאה שנידרש לעשות, בהתאם לתנאי הפוליסה. כמו כן, הביטוח מתייחס לאובדן או גניבה של רכוש וחפצים, בעת שהותנו בחו"ל.

איך רוכשים ביטוח נסיעות לחו"ל בחגים

ראשית, רצוי מאוד לא לחכות לרגע האחרון. אומנם מדובר בתהליך יחסית פשוט שנמשך מספר דקות, אך בשביל לא למצוא את עצמנו מבצעים אותו בלחץ, מומלץ לבצע אותו מספר ימים לפני הטיסה, כאשר הפוליסה עצמה מתחילה לעבוד ביום הטיסה. כמו כן, מומלץ שהפוליסה תכסה אותנו מיום הטיסה ועד יום חזרתנו לארצה ואפילו לקחת יום אחד הפרש, אם חס וחלילה הטיסה תידחה ונצטרך להישאר ביעד יום נוסף.

שנית, יש לאפיין את הטיול שאנחנו מתכוונים לבצע, ובהתאם למצוא תוכנית ביטוח שיכולה להתאים לנו. זה נכון לגבי סוג הפעילויות שאנחנו מתכוונים לעשות, סוג הדברים איתם אנחנו מתמודדים מבחינה רפואית ועוד. ייתכן מאוד שנידרש לקנות הרחבות בשביל שנוכל לקבל כיסויים הרבה יותר משמעותיים וספציפיים עבור פרוצדורות רפואיות שונות.

שלישית, רצוי לבחון איך החברה עובדת, ואיזה ערך נוסף היא מעניקה לנו, בין אם זה באמצעות אפליקציה, טלפון, מוקד שפעיל 24 שעות ועוד.

לאילו יעדים צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

לכל יעד אליו אנחנו נוסעים בחג, יש לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. גם אם בכוונתנו לנסוע לסיני או לשארם, עקבה או דובאי, עלינו לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. ברגע שאנחנו יוצאים את גבולות הארץ, אנחנו לא יכולים ליהנות מביטוח של קופת חולים או ביטוח לאומי, אם חס וחלילה קורה לנו משהו.

לכן עלינו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, לכל יעד אליו אנחנו נוסעים בחגים, לא משנה מה המרחק ממנו לישראל.

גן ילדים
בלוג
שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים בגנים: תובנות ממחקר השדה

המאמר "שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים בגנים: תובנות ממחקר שדה" מתאר מחקר שבוצע על ידי הסטודנטית רוחמה דהן, אשר ראיינה עשר גננות כדי להבין את חוויותיהן, אמונותיהן וגישותיהן בנוגע לשילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בגן. הממצאים חושפים את האתגרים והיתרונות של השילוב, ומדגישים את המסירות והאומץ של הגננות בתה

מורה
בלוג
כיצד משרד החינוך מגן על זכויות המורים

למורים יש תפקיד מכריע בעיצוב עתיד החברה שלנו, וחיוני שזכויותיהם יוגנו. משרד החינוך בישראל מחויב למתן יחס הוגן למורים ושמירה על זכויותיהם. באמצעות יוזמות ותכניות שונות, פועל המשרד לטיפול בכל נושא שעלול להתעורר ולתת תמיכה למורים בעת הצורך. על ידי טיפוח סביבת עבודה חיובית למחנכים, מסייע המשרד לקידום מצוינות בחינוך.

סטודנט
בלוג
מיסטר אמירנט – הצלחה באמירנט ופטור באנגלית

הגיע הזמן להגשים את החלום ולהשיג פטור באנגלית! עם מיסטר אמירנט, הפלטפורמה המהפכנית והמקיפה להכנה לבחינת אמירנט, ההצלחה שלכם מובטחת. אנחנו מציעים לכם את הכלים, התרגול והליווי האישי הדרושים כדי לעמוד בכל אתגר ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

לימודי NLP
בלוג
למי מיועדים לימודי NLP?

לימודי NLP (תכנות נוירו-לינגוויסטי) מציעים כלים פרקטיים ושיטות יעילות לשיפור התקשורת, מימוש עצמי והתפתחות אישית. בשל האופי הרב-תחומי והגמישות שלהם, לימודי NLP יכולים להתאים לקהלים מגוונים מאוד, החל ממטפלים ואנשי מקצוע בתחום הטיפול והאימון, ועד אנשים המעוניינים להעצים את עצמם וליצור שינוי חיובי בחייהם האישיים והמקצועיים.