חסרי ביטחון? כיצד לשפר את הביטחון העצמי שלכם

זה נורמלי להרגיש מעט חוסר ביטחון כלפי נושאים מסוימים, כמו שזה נורמלי להרגיש שיש ימים שבהם אתם פשוט לא מצליחים לעשות שום דבר נכון. אבל הרגשת חוסר ביטחון כלפי עצמכם כל הזמן יכולה לגבות מכם מחיר בכל ההיבטים בחייכם, החל בהיבט הבריאותי, הרגשי והפיזי, דרך ההיבט הזוגי ועד ההיבט התעסוקתי שלכם. החדשות הטובות הן שגם אתם מרגישים חסרי ביטחון, יש המון דרכים לבנות את ההערכה העצמית שלכם, אומנם זה לא יקרה בן לילה, אבל אתם בהחלט יכולים להתחיל עם הצעדים הבאים:

הכירו בערך שלכם

אנו מרגישים חוסר בטחון כאשר איננו מכירים בערך שלנו ושופטים את עצמנו לשלילה. לכן עשו רשימה של כל הדברים שאותם אתם עושים נכון. זכרו כיצד עזרתם לשכנים שלכם, איך התעליתם על עצמכם במהלך העבודה, איך השקעתם זמן למשחק משותף עם הילדים, הקדשתם זמן לשוחח עם חבר או חברה בעת מצוקה. רשימה כזאת תעזור לכם להתמקד בנקודות החוזק שלכם במקום בחסרונות.

הראו לעצמכם קצת אהבה

אם אתם תמיד דואגים למלא את הצרכים של אחרים ושוכחים את עצמכם, אינכם מעריכים את עצמכם מספיק. הוספת זמן שאותו אתם מקדישים לעצמכם לשגרה היומיומית תעזור לכם להתמודד עם מחשבות שליליות ולבנות את הביטחון שלכם. יש המון דרכים לאהוב את עצמכם, ביניהן: טיפוח הגוף, ביצוע פעילות גופנית, עיסוי מפנק, התנתקות מהטלפון וממסכים, הכנת ארוחה מזינה, הליכה רגלית, מדיטציה או כל דבר שעושה לכם הרגשה טובה בנפש ובגוף.

התמודדו עם המחשבות השליליות כשהן עולות

כולנו מתמודדים עם מחשבות שליליות ולא פעם מנסים להדוף אותן או לברוח מהן כשהן עולות. אבל גם אם נכה את עצמנו על חטא, לא תצמח מכך טובה, אלא להיפך, נמשיך להיתקע במעגל של שליליות ובושה. לכן נסו להתמודד עם המחשבות השליליות שלכם כשהן עולות, סלחו לעצמכם, כתבו על דף את המחשבות השליליות כדי שתוכלו להתבונן בהן, הבינו מה אתם יכולים ללמוד מהניסיון השלילי וכיצד הוא מקדם אתכם ליצירת תוצאות טובות יותר בעתיד, ובעיקר התמקדו מחדש בכל מה שחיובי.

עבדו עם אנשי מקצוע

תמיד תוכלו לשפר את הביטחון העצמי על ידי אנשי מקצוע כמו מאמן אישי או בעזרת מטפלים מוסמכים. אם אינכם חזקים בתחום מסוים והביטחון העצמי שלכם נפגע מכך תוכלו לשכור את שירותיהם של מורים פרטיים אשר יקדמו אתכם ויעשירו את הידע שלכם. אנשי המקצוע הנכונים יכולים לגרום לכם להבין את חוסר הביטחון שלכם, כמו גם ללמד אתכם לפתח כלים אשר בעזרתם תוכלו לנווט מחדש בחיים אל דרך בה תרגישו בטוחים בעצמכם יותר.

ובעיקר – הקיפו את עצמכם באנשים הנכונים. בין אם אלו אנשי מקצוע ובין אם חברים ובני משפחה שגורמים לכם להרגיש כמה שיותר אהובים ועטופים ויכולים להעניק לכם את כל התמיכה לה אתם זקוקים.

 

 

 

מחפשים להקים חברה בחו"ל ?

הרבה אנשים מחפשים לפתוח עסק בחו"ל. אולי הם מחפשים להקים את זה במדינה ספציפית, או שהם מחפשים יותר הזדמנויות לעבוד בשוק בינלאומי. אבל מהם הצעדים

סוגים שונים של החזרי מס

אז מהו תהליך ההחזר? הממשל הפדרלי מספק החזר מס לאנשים פרטיים ועסקים ששילמו מסים ועומדים בתנאים מסוימים. ישנם שני סוגים של החזרי מס:  החזרים חייבים

בלוג
מדפסת מומלצת לסטודנט

מדי שנה לא מעט סטודנטים מתחילים ללמוד במכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ. כחלק מההכנות לקראת הלימודים, רבים מהם מחפשים מדפסת איכותית לקראת הדפסת עבודות שהם ידרשו