כל מה שצריך לדעת על לימודי NLP

שיטת NLP הפכה בשנים האחרונות לאחת משיטות הטיפול היותר מוכרות ומוצלחות ולא בכדי, מדובר על שיטה המאפשרת לנו להתמודד עם מגוון של סיטואציות בחיים החל מסיטואציות לא פשוטות בזוגיות, בקריירה, בלימודים ועד להתפתחות וצמיחה אישית או משברי חיים שונים. כל פרק בחיינו מכיל עמו התמודדויות שונות, NLP מספק את הכלים להתנהלות עם ההתמודדויות תוך הבנת החיים לעומק, ובהנחיה והליווי המתאימים אחוזי ההצלחה של השיטה הם מאד גבוהים. בואו להכיר מקרוב את עולם הNLP.

מה זה NLP ולמה השיטה כל כך מבוקשת?

לא מעט אנשים מבקשים לדעת על לימודי NLP גם כעיס וק, וגם כהכרה עמוקה יותר של התחום ושיטת הלימוד המדוברת ביותר בשנים האחרונות. NLP היא שיטה המעניקה כלים וטכניקות להתמודדות עם מחשבות ורגשות הגורמים לתחושות לא פשוטות המובילות אל מעגל אינסופי של אומללות ולחץ. השיטה יודעת לנתח את הדרך בה האדם חושב, מתנהג ומרגיש ותוך כך מאפשרת קבלת כלים להתמודדות וזיהוי התנהגויות. השיטה מאפשרת לימוד דרכים שונות לשינוי הרגלי המחשבה וההתנהגויות ותוך כך, התמודדות עם הסיטואציות. שיטה זו אמנם נמצאת בעולמנו כבר מעל ל40 שנים, אך רק בשנים האחרונות היא קיבלה מודעות גבוהה יותר.

במה שיטת טיפול זו יכולה לעזור?

אנשים רבים חווים סיטואציות קשות ומשברים בחיים המצריכים טיפול מיידי עם תוצאות שיכולות להגיע בטווח קצר. בדיוק לשם כך NLP קיים ויכול לסייע במהירות. העיקרון של השיטה אותו מלמדים במסגרת קורסים NLP הוא טיפול קצר טווח שאינו מצריך התעסקות מסביב לבעיה, אלא מיקוד בבעיה עצמה ותוך כך מביא לתוצאות בסיטואציות שהינן, בין היתר:

  • דיכאונות
  • חרדות
  • התמכרויות על כל סוגיהן
  • מחלות נפש
  • מחשבות אובדניות
  • חוסר ביטחון
  • טראומות
  • אבל
  • הפרעות אכילה
  • שיפור הביטחון העצמי

כמובן שישנם עוד סיטואציות בחיים הנכללות במסגרת לימודית של קורסים NLP אך אלו הן העיקריות שבהן ועל כן אנשים פונים לטיפול בשיטה זו גם עבור ילדים וגם עבור מבוגרים. בין אם הנכם מבקשים ללמוד טיפול NLP לילדים ובין אם עבור מבוגרים חשוב שהטיפול ייעשה על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום ועל כן עליכם ללמוד את השיטה על ידי המומחים בתחום.

כשמדובר בבריאות שלכם אל תתפשרו

בין אם אתם מבקשים להירשם אל לימודי NLP לשם עיסוק בכך כמקצוע ובין אם לצורך התמודדות אישית או פשוט הכרה עמוקה יותר של התחום חשוב שתעשו זאת נכון. מדובר בבריאות לכל דבר ועניין שכן כאשר הנפש בריאה, איכות החיים טובה יותר. טיפול NLP לילדים ולמבוגרים מביא לתוצאות איכותיות ומיידיות. למדו זאת נכון או קבלו טיפול מהטובים ביותר, והתוצאות המוצלחות של הטיפול יגיעו. תז"א הוקמה על ידי צוות מטפלים בשיטת NLP המתמחים בשיטה, מנוסים ובעלי מטרה לשיפור איכות החיים של המטופלים ולימוד שיטת NLP על הצד הטוב ביותר. צרו קשר כבר כעת.

לימודי NLP

גן ילדים
בלוג
שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים בגנים: תובנות ממחקר השדה

המאמר "שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים בגנים: תובנות ממחקר שדה" מתאר מחקר שבוצע על ידי הסטודנטית רוחמה דהן, אשר ראיינה עשר גננות כדי להבין את חוויותיהן, אמונותיהן וגישותיהן בנוגע לשילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בגן. הממצאים חושפים את האתגרים והיתרונות של השילוב, ומדגישים את המסירות והאומץ של הגננות בתה

מורה
בלוג
כיצד משרד החינוך מגן על זכויות המורים

למורים יש תפקיד מכריע בעיצוב עתיד החברה שלנו, וחיוני שזכויותיהם יוגנו. משרד החינוך בישראל מחויב למתן יחס הוגן למורים ושמירה על זכויותיהם. באמצעות יוזמות ותכניות שונות, פועל המשרד לטיפול בכל נושא שעלול להתעורר ולתת תמיכה למורים בעת הצורך. על ידי טיפוח סביבת עבודה חיובית למחנכים, מסייע המשרד לקידום מצוינות בחינוך.

סטודנט
בלוג
מיסטר אמירנט – הצלחה באמירנט ופטור באנגלית

הגיע הזמן להגשים את החלום ולהשיג פטור באנגלית! עם מיסטר אמירנט, הפלטפורמה המהפכנית והמקיפה להכנה לבחינת אמירנט, ההצלחה שלכם מובטחת. אנחנו מציעים לכם את הכלים, התרגול והליווי האישי הדרושים כדי לעמוד בכל אתגר ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

לימודי NLP
בלוג
למי מיועדים לימודי NLP?

לימודי NLP (תכנות נוירו-לינגוויסטי) מציעים כלים פרקטיים ושיטות יעילות לשיפור התקשורת, מימוש עצמי והתפתחות אישית. בשל האופי הרב-תחומי והגמישות שלהם, לימודי NLP יכולים להתאים לקהלים מגוונים מאוד, החל ממטפלים ואנשי מקצוע בתחום הטיפול והאימון, ועד אנשים המעוניינים להעצים את עצמם וליצור שינוי חיובי בחייהם האישיים והמקצועיים.