מדפסת מומלצת לסטודנט

מדי שנה לא מעט סטודנטים מתחילים ללמוד במכללות ואוניברסיטאות ברחבי הארץ. כחלק מההכנות לקראת הלימודים, רבים מהם מחפשים מדפסת איכותית לקראת הדפסת עבודות שהם ידרשו להגיש. אין ספק כי מדפסת טובה מהווה כלי בסיסי וחשוב לכל סטודנט במהלך לימודיו ועל כן, אין להתפשר על סוג המדפסת ויש לבחור אותה בהתאם לצרכים העומדים על הפרק ובהתאם לדרישות.

 

איזה מדפסת סטודנטים צריכים?

חלק גדול מהזמן הסטודנטים משקיעים בהדפסת עבודות, צילומי מאמרים ועוד. מדפסת איכותית היא קריטית ללמידה נוחה של הסטודנט. מדפסת אישית הנבחרת בצורה נכונה לרבות דיו למדפסת שתתאים לסוגה, יכולה ללא ספק להקל על חייו של הסטודנט ולחסוך לו זמן יקר ומאמצים רבים.

כיום ניתן למצוא  בשוק מגוון רחב של מדפסות מסוגים שונים כגון: מדפסות הזרקת דיו, מדפסות פוטו, מדפסות לייזר, מדפסות משולבות ועוד. כמו כן, ניתן למצוא מבחר מותגי מדפסות, פונקציות שונות לכל מדפסת ומחירים שונים. ההיצע הרחב ללא ספק עלול לבלבל את הסטודנט ועל כן, חשוב שכל סטודנט יבין מה הוא צריך לבדוק כאשר הוא מחפש מדפסת:

ראשית כל, עליו לבחור את סוג הטכנולוגיה שרצויה לו. כיום ניתן למצוא מדפסות לייזר ומדפסות הזרקת דיו אשר פועלות בטכנולוגיות שונות. עד כה מדפסות הזרקת לייזר נמצאו מתאימות מאוד עבור צרכים ביתיים בשל העלות הנמוכה שלהן והגודל שלהן, אך חשוב לדעת כי מדפסות לייזר הן מאסיביות יותר ונחשבות לאמינות במיוחד. הן רלוונטיות לכמויות הדפסה משמעותיות ועל כן, אם סטודנט יודע כי הוא יידרש להדפיס במדפסת לא מעט במהלך לימודיו, כדאי שיבדוק איזה מדפסת לייזר מתאימה לו.

כמובן שחשוב לדעת כי במקביל למדפסת יש צורך בדיו. במזרקות הדפסת דיו משתמשים במחסניות דיו אשר נגמרות די מהר והעלות שלהן יחסית גבוהה. במדפסת לייזר משתמשים בטונר, אשר נחשב לחסכוני יותר שכן, הוא מסוגל להדפיס כמות גדולה של דפים. כדאי לברר עלויות של ראשי דיו למדפסת על מנת לבדוק מה מתאים לכם מבחינה תקציבית.

גם איכות ההדפסה היא דבר חשוב ועל כן, כדאי לוודא שלמדפסת יש רזולוציה גבוהה.

מכיוון שלא מעט סטודנטים נדרשים במהלך הלימודים לצלם מסמכים או  לסרוק דפים, כדאי מאוד שיבחרו במדפסת משולבת המשלבת גם סורק ומכונת צילום.

 

האם הדיו הוא חלק אינטגרלי מרכישת מדפסת?

התשובה לכך היא בהחלט. דיו למדפסת מהווה דבר בסיסי וחשוב ביותר לכל סטודנט וזאת בשל העובדה שיש לו כמות גדולה מאוד של עבודות שעליו להדפיס במהלך לימודיו  ועל כן, במעמד רכישת המדפסת יש לברר לגבי דיו למדפסת ולרכוש את הדיו המתאים והמשתלם ביותר לסוג המדפסת הנבחרת.

 

סקירת מדפסות ודיו מתאימות לסטודנט

מדפסת ‏לייזר Brother MFCL2710DN ברדר- מדובר על מדפסת איכותית מאוד שמתאימה הן עבור משרדים קטנים והן כאשר יש צורך במגוון יכולות הדפסה בשימוש ביתי לרבות העתקה, סריקה ומשלוח פקס. למדפסת יש טונר דיו והיא מגיעה עם מזין נייר אוטומטי שבו יש 50 דפים לסריקה והעתקה מהירה של מסמכים מרובי דפים.

מדפסת HP OfficeJet Pro 8023 1KR64B- מדובר על מדפסת המציעה הדפסה, העתקה, פקס וסריקה במכשיר אחד. מהירות ההדפסה היא עד 20 דפי שחור בדקה ו10 דפי צבע בדקה כאשר הפלט הראשון יהיה עד 13 שניות. המדפסת מציעה הדפסת דו צדדית אוטומטית וכן אפליקציה ייעודית להדפסות מתקדמות. המדפסת המדוברת דורשת מחסנית דיו .912

מדפסת משולבת HP DJ 2710 All-in-One- מדובר על מדפסת המשלבת סורק ומכונת צילום. ניתן  להדפיס בה מטלפון נייד דרך חיבור אלחוטי ובלוטוס. המדפסת ידועה באיכות הגבוהה של ההדפסה שלה. למדפסת יתאים דיו מסדרה:  3YM61AE , 3YM63AE

מדפסת הזרקת דיו Epson L805 אפסון-מדפסת איכותית מאוד לצורך הדפסת תמונות. עלות הדיו שלה נמוכה במיוחד והיא מגיעה עם ראשי דיו ראשונים להדפסה של עד 1800 תמונות. ניתן להתאים לה דיו מסדרת: T6731 , T6732 , T6733 , T6734 , T6735 , T6736

דיו למדפסת ללא ספק מהווה דבר חשוב מאוד עבור כל מדפסת. בכדי לחסוך בעלויות ובד בבד מומלץ דיו איכותי למדפסת.

היכנסו לקטלוג דיו למדפסות

https://www.freedio.co.il/9071-דיו-למדפסת

 

 

 

מחפשים להקים חברה בחו"ל ?

הרבה אנשים מחפשים לפתוח עסק בחו"ל. אולי הם מחפשים להקים את זה במדינה ספציפית, או שהם מחפשים יותר הזדמנויות לעבוד בשוק בינלאומי. אבל מהם הצעדים

סוגים שונים של החזרי מס

אז מהו תהליך ההחזר? הממשל הפדרלי מספק החזר מס לאנשים פרטיים ועסקים ששילמו מסים ועומדים בתנאים מסוימים. ישנם שני סוגים של החזרי מס:  החזרים חייבים