קורס אנגלית עסקית אונליין

לימוד אנגלית עסקית יכול לשדרג אתכם מקצועית, לסייע לכם בקבלה לעבודה וכמובן גם ברמה האישית כעצמאיים/בעלי עסקים. בעזרת לימודי אנגלית עסקית אצלנו בסי גורו תוכלו לשפר את האנגלית שלכם והשליטה בשפה במהירות ולהשיג את המטרות שלכם מהר יותר. בעזרת שיעורים אחד על אחד עם מורים פרטיים מקצועיים מכל רחבי העולם ובמחיר מוזל, תוכלו ללמוד בהתאמה אישית לצרכים ולקצב הרצוי עבורכם.

מדוע כדאי לכם ללמוד אנגלית עסקית אונליין בסי גורו?

 • מאגר מורים נרחב מכל רחבי העולם (כולל מישראל) שיאפשרו לכם ללמוד אנגלית בכל רמה ולכל מטרה. לשוחח עם המורה באנגלית כבר מהשיעור הראשון ולהגיע לתוצאות מהירות.
 • מחיר – המחיר האטרקטיבי ביותר לשיעורים פרטיים באנגלית – תוכלו למצוא מורה לאנגלית עסקית במחירים של החל מ-20 ₪ לשיעור בלבד!
 • תוכלו להקליט את השיעורים ולחזור אליהם בכל שלב.
 • תזכו ל-3 שיעורי ניסיון עם מורים שונים על מנת לבחון את המורה המתאים לכם ביותר.
 • כל תוכנית הלימודים בנויה בהתאמה אישית לצרכיו ורמתו הנוכחית של התלמיד.
 • אין אצלנו התחייבות – אין צורך להתחייב לכמות מינימלית של שיעורים או למסלול לימודים מסוים. תוכלו לשלם פר שיעור. במידה ולא יכולים להגיע לשיעור ומבטלים אותו – לא תצטרכו לשלם. כמובן שתוכלו לרכוש חבילת שיעורים בהנחה אך אינכם חייבים לעשות זאת וכי תוכלו לשלם בעבוד כל שיעור בנפרד.

לפתוח לעצמכם דלתות חדשות לקידום מקצועי

אחת הסיבות הנפוצות ביותר ללימוד אנגלית עסקית היא כמובן לצורך התקדמות בעבודה או כאשר עבודה שאנו רוצים להתקבל אליה דורשת שליטה בשפה האנגלית. ברמה העסקית, בכל שיח עסקי הקשור לחו"ל (ובחלק מהשיחות גם בארץ) תצטרכו להכיר היטב בשפה האנגלית העסקית, להכיר מונחים שונים ולדעת לחשוב, להבין ולענות מהר בשפה האנגלית. בעולם העסקי חשוב מאוד לדעת אנגלית, כאשר מרבית העובדים ולעתים גם מנהלים, אינם טורחים על מנת ללמוד אנגלית ברמה גבוהה ולכן אינם עונים למיילים ופניות או שעונים תשובות קצרות של כן ולא, מבלי להבין יותר מדי מה רוצים מהם או איך להתבטא בחזרה. רוצים להתקדם מקצועית? קחו קורס אנגלית מקצועית מומלץ או למדו איתנו בסי גורו בשיטת הלימוד המנצחת שלנו שהוכחה אינספור פעמים.

מהן המטרות של לימוד אנגלית עסקית בסי גורו?

 • שיפור יכולת הביטוי בכתב ובעל פה.
 • שליטה מלאה במונחים מקצועיים מתחום העסקים ובתחום העיסוק הספציפי שלכם.
 • הקניית ביטחון בשיחות ואינטראקציות שונות עם אנשים אחרים הדוברים את השפה האנגלית.
 • שיפור יכולת המענה המקצועי שלכם.
 • שיפור יכולת הפרזנטציה שלכם.
 • ועוד..

לימוד אנגלית עסקית מתחיל כבר בשיעור הראשון. למדו כעת אנגלית ברמה הגבוהה ביותר באתר סי גורו, תוך התאמה אישית לצרכים ולקצב שלכם. בין אם אתם רוצים להתקדם בעבודה שלכם, להתכונן לראיון עבודה באנגלית או להתפתח כעצמאיים אל מעבר לים – תוכלו להתחיל כאן אצלנו בצעד הראשון בדרך לשם.

קורס אנגלית

גן ילדים
בלוג
שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים בגנים: תובנות ממחקר השדה

המאמר "שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים בגנים: תובנות ממחקר שדה" מתאר מחקר שבוצע על ידי הסטודנטית רוחמה דהן, אשר ראיינה עשר גננות כדי להבין את חוויותיהן, אמונותיהן וגישותיהן בנוגע לשילוב ילדים בעלי צרכים מיוחדים בגן. הממצאים חושפים את האתגרים והיתרונות של השילוב, ומדגישים את המסירות והאומץ של הגננות בתה

מורה
בלוג
כיצד משרד החינוך מגן על זכויות המורים

למורים יש תפקיד מכריע בעיצוב עתיד החברה שלנו, וחיוני שזכויותיהם יוגנו. משרד החינוך בישראל מחויב למתן יחס הוגן למורים ושמירה על זכויותיהם. באמצעות יוזמות ותכניות שונות, פועל המשרד לטיפול בכל נושא שעלול להתעורר ולתת תמיכה למורים בעת הצורך. על ידי טיפוח סביבת עבודה חיובית למחנכים, מסייע המשרד לקידום מצוינות בחינוך.

סטודנט
בלוג
מיסטר אמירנט – הצלחה באמירנט ופטור באנגלית

הגיע הזמן להגשים את החלום ולהשיג פטור באנגלית! עם מיסטר אמירנט, הפלטפורמה המהפכנית והמקיפה להכנה לבחינת אמירנט, ההצלחה שלכם מובטחת. אנחנו מציעים לכם את הכלים, התרגול והליווי האישי הדרושים כדי לעמוד בכל אתגר ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר.

לימודי NLP
בלוג
למי מיועדים לימודי NLP?

לימודי NLP (תכנות נוירו-לינגוויסטי) מציעים כלים פרקטיים ושיטות יעילות לשיפור התקשורת, מימוש עצמי והתפתחות אישית. בשל האופי הרב-תחומי והגמישות שלהם, לימודי NLP יכולים להתאים לקהלים מגוונים מאוד, החל ממטפלים ואנשי מקצוע בתחום הטיפול והאימון, ועד אנשים המעוניינים להעצים את עצמם וליצור שינוי חיובי בחייהם האישיים והמקצועיים.