רוצים לעשות קורס בשוק ההון? מומלץ ללכת על מורה פרטי

אחרי שנים שאנחנו כאן, אתם כבר מבינים שאין באמת תחליף למורה פרטי. הצפיפות וחוסר היחס האישי שקיים בכיתות מצד אחד והמרחק הגדול מן המרצים בקורסים אינטרנטיים מצד שני – סוללים את דרכם של לימודי שוק ההון אישיים, אחד על אחד.

מומלץ ללמוד להשקיע בשוק ההון אחד על אחד

אם אתם לא רוצים ללמוד בכיתה, לא רוצים ללמוד דרך האינטרנט וגם מחפשים דרך טובה ללמוד להשקיע – לימודים אחד על אחד זה בדיוק מה שאתם צריכים.

 

לימודי שוק ההון אישיים יכולים לתרום לכם רבות מכמה סיבות;

 

1) יחס אישי – אם אתם לומדים אחד אחד כל השיעור מוקדש לכם, לרמה שאתם נמצאים בה ואיך לקדם אתכם לעבר ההצלחה צעד אחר צעד. להבדיל משיעורים פרונטליים עם כמות גדולה של אנשים ושיעורים באינטרנט בהם תצטרכו להדביק את הקצב של הכיתה לבד אם לא הבנתם משהו או להמתין בסבלנות לשאלות של מי שלא הבין במידה וכבר הפנמתם את החומר.

 

2) חוסכים זמן – בהמשך לסעיף הקודם, לימודים בכיתה עשויים להיות מתישים במיוחד אם אתם מסוג האנשים שקולטים מהר את החומר ורוצים להתקדם במהירות. בכיתה יכולים לקרות מצבים בהם אתם נוכחים במקום סתם, בלי סיבה מיוחדת בעוד שחלק מחברי הכיתה נתקעים על אותו נושא עוד פעם, ועוד פעם, ועוד פעם. לימודים אחד אחד ימנעו מכם את הסיטואציות האלה.

 

3) אפשרות ללמוד ממי שרוצים – תלוי במחיר שאתם מוכנים לשלם. מובן לכם כי רוב המשקיעים והסוחרים הגדולים בשוק ההון לא יעמדו מול כיתה מלאה באנשים ויתחילו להסביר להם את השיטה שלהם להצליח והסודות שלהם. לעומת זאת, בשיעורים פרטיים, ובמחיר הנכון, תוכלו ללמוד מהטובים ביותר בשקט של המשרד שלהם או הבית שלכם וגם, דרך שיחות וידאו אם תרצו לחסוך את הנסיעות.

 

שילוב של שלושת הסעיפים הנ"ל יבטיחו כי תעשו קורס שוק ההון מומלץ באמת, ולא תבזבזו את הזמן שלכם בניסיון ללמוד ממרצים בינוניים ובסביבה שלא מאפשרת לכם ללמוד ולהתקדם.

איזה מורים פרטיים יש לשוק ההון?

יש מגוון רחב של מורים, מנטורים, משקיעים אשר מוכנים ללמוד אתכם איך להשקיע בשוק ההון. החל מבוגרי תארים לכלכלה ושוק ההון ועד סוחרים מנוסים שמרוויחים בזכות את לחמם בזכות המסחר בבורסה.

 

ההמלצה היא, ללמוד ממי שיודע את החומר שאותו אתם רוצים ללמוד טוב. לדוגמה, אם אתם רוצים ללמוד להשקיע לטווח ארוך חפשו מורה פרטי שהוא משקיע מנוסה ויכול ללמד אתכם איך לקרוא ולנתח דוחות כספיים של מניות. אם אתם מעוניינים במסחר יומי / שבועי בו הרווחים נעשים תוך כדי המסחר, יום ביומו. חפשו סוחר שעושה זאת במשך שנים באופן עצמאי ומחפש להגדיל את הרווחים שלו על-ידי לימוד השיטות שפיתח.

 

חשוב לבדוק היטב את המורה בו אתם מעוניינים, לחפש ולקרוא ביקורות עליו וגם לבדוק שהמחיר שאותו הוא גובה זה משהו שאתם יכולים להרשות לעצמכם ומוכנים להשקיע. ישנם מורים פרטיים לשוק ההון שגובים 100 ש"ח לשעה וישנם כאלו שיגבו גם מעל 2000 ש"ח. בדרך כלל, מי שגובה סכומים גבוהים עושה זאת מסיבה מסוימת, שאתם בטח יודעים מה היא.

 

בהצלחה בלימודים!

בלוג
קורסים לקבלה ללימודים בחו"ל

אתם חולמים ללמוד בחו"ל? בכדי שתוכלו להתקבל למוסדות לימוד מעבר לים, המשימה הראשונה שאותה אתם תצטרכו לבצע היא כמובן לעבור קורסים שונים. כאשר את הקורס

מורה פרטי להכנה לכיתה א
בלוג
מורה פרטי הכנה לכיתה א'

  תילי תילים של מחקרים נכתבו על הנושא של הכנה לכיתה א', על הגיל המתאים ביותר לכניסה לכיתה א', על היקף ההכנה הנדרשת לתלמיד החדש

מורה פרטי אונליין
בלוג
מורה פרטי אונליין

  זה נכון בעיקר לתקופת הקורונה, אבל זה יכול להיות נכון לכל תקופה אחרת בעידן האינטרנט – מורה פרטי אונליין, יש דבר כזה. מה זה

מורה פרטי לחשבונאות באופקים

  לומדים חשבונאות בבית הספר התיכון? לומדים לתואר בראיית חשבון? מן הסתם, בתוך שלל הנושאים הנלמדים במקצוע החשבונאות, ייתכן שישנם נושא אחד או יותר, בהם

בלוג
מורה פרטי לפיזיקה בתל אביב

תשאלו את מרבית בני הנוער והסטודנטים והם יגידו לכם שפיזיקה זה אחד המקצועות הקשים ביותר שעימם עליהם להתמודד. אלא שפיזיקה הוא לא באמת מקצוע כל