Python – מדוע מוטב לקחת קורס מקצועי?

בשנים האחרונות אנחנו עדים לתופעה מאוד מעניינת בתחומים שונים ובפרט בתחום שפות תכנות. יש לנו אפשרות ללמוד אותם באופן עצמאי דרך קורסים המועברים אונליין, סרטונים, מדריכים ואפילו אתר ספציפיים שמיועדים לכך.

מדובר בכלים שמיועדים הן לקהל הרחב, כך כל מי שרוצה יכול ללמוד את התחום מבלי שהוא נדרש מתי שהוא רוצה, וכן אנשים בתחום, למשל מתכנתים, יכולים לבחור לעצמם נישה מסוימת שהם לא מכירים וללמוד אותה. כך יש להם אפשרות להרחיב את הידע המקצועי שלהם וכן את הכלים שעומדים לרשותם.

דוגמא לשפה שניתן ללמוד באופן עצמאי לכאורה היא Python. מדובר בשפת תכנות אשר משמשת לא מעט מתכנתים לצורך תכנות מונחה עצמים, תכנות פונקציונאלי, אשר ניתן להשתמש בה גם בהרחבות עם שפות תכנות אחרות. זו שפה מאוד פופולארית אשר כוללת אמצעים שונים ויש לה שימושים רבים, בין אם זה בתחום של בינה מלאכותית, מחשוב בענן, כריית מידע ועוד.

השאלה הנשאלת היא, האם נכון ללמוד שפה כמו Python באופן עצמאי, דרך אתר שמיועד לכך או באמצעות סרטונים, או שמא מוטב להשקיע כסף וזמן ולהירשם לקורס רלוונטי אשר מועבר על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בשימוש בשפה זו וכמובן בהוראה למתכנתים אחרים, צעירים או ותיקים.

 

מה היתרונות של קורס Python?

התשובה לשאלה זו היא די ברורה מאליה. למרות שזה מאוד מפתה ללמוד את השפה באופן עצמאי, זה בוודאי יכול לחסוך לנו הרבה מאוד זמן וכסף, עדיין משתלם יותר להירשם לקורס Python מקצועי ומסודר, קורס אשר מועבר על ידי מרצים מקצועיים ומנוסים.

ההסבר לכך שיש מספר יתרונות בקורס מסוג זה, שאי אפשר למצוא בשום קורס אונליין או בשום דרך אחרת, כמו אלה שהצגנו.

ראשית, הקורס כולל תוכנית לימודים מסודרת אשר מספקת את כל הידע הדרוש בשביל להבין את השפה ואיך לעבוד איתה.

שנית, הקורס כולל עזרה של אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, יש להם ניסיון מעשי ותיאורטי נרחב והם יודעים בדיוק מה התלמידים צריכים לדעת בשביל לעבוד עם השפה בצורה נכונה.

שלישית, ברגע שיושבים בכיתה מול מרצה, אז אפשר לא רק לקבל ממנו הסבר על השפה, אלא גם לשאול שאלות, לראות בעיניים כיצד הדברים מתבצעים ועוד. אלו דברים חשובים שמדובר על לימוד חומר טכני.

ארבע, הרבה פעמים קורסים מסוג זה נותנים כלים להתקבל אל מקומות עבודה, ייעוץ, עזרה ואפילו המלצות וקשרים.

 

למי זה יכול להתאים?

בעיקרון, קורס מסוג זה יכול להתאים לכל מתכנת שרוצה להרחיב את הידע המקצועי שעומד לרשותו מחד, ובוודאי שזה יכול לעזור לכל מי שמעוניין לעסוק בתחום שמחייב להכיר ולהבין את השפה לעומק. כך אפשר ללמוד אותה ולהשתמש בה בצורה פרקטית. הקורס יכול להתאים למתכנתים חדשים וכן למתכנתים ותיקים ומנוסים שאינם מכירים את השפה.

בלוג
חיזוק מיומנויות למידה אצל ילדים

כל הורה רוצה עבור ילדיו את הטוב ביותר, כל הורה רוצה לאפשר לילד שלו ליהנות מכלים אשר יקנו לו השכלה טובה, רכישת מיומנויות שונות, אשר

בלוג
מהו דוח בודק שכר ולמי הוא מיועד?

כאשר מדברים על בדיקת שכר חשוב להכיר את כל המונחים הנוגעים אליה. בסיום הבדיקה יקבל מזמין הבדיקה דוח בודק שכר שיאפשר לראות את כל המידע.

בלוג
כל הסיבות ללמוד במכללה

לא מעט סטודנטים לעתיד מוצאים את עצמם מתלבטים אם להירשם ללימודים באחת מהאוניברסיטאות בארץ או להעדיף דווקא לימודים במכללה. לא משנה באיזה מסלול לימודים אתם

בלוג
קרם הגנה, מקדם הגנה? למה זה חשוב?

בישראל ברוב ימות השנה ישנה שמש חזקה ועוצמתית שיוקדת בשמיים. מה אתם עושים לפני שאתם יוצאים החוצה? מריחת קרם הגנה לפני יציאה מהבית זה צו

בלוג
מה תלמדו בקורס לק ג'ל?

קורס לק ג'ל ומניקור הוא קורס חובה עבור כל אחת אשר מעוניינת להתמחות בטיפולי ציפורניים שכן, מיותר לציין כי כל אחת ואחת מאיתנו מעוניינת בידיים