מה זה הדפסה על קנבס? הנה מה שצריך לדעת

מה זה הדפסה על קנבס?

אם אתם מעוניינים להציג תמונות של חופשה משפחתית או ליצור ציר זמן של תמונות הילדים בשנות הלימודים שלהם בבית הספר, הדפסה על קנבס היא שיטה מושכת את העין להציג את התמונות האהובות עליכם.הדפסה על קנבס היא דרך נפלאה לעצב את הבית והיא יכולה להתאים לכל חלל כמו המטבח, הסלון, חדר השינה ואפילו חדר הילדים. תמונות קנבס לא רק שהן מחיות כל שטח, זוהי שיטה אמנותית לעצב חדר. ניתן להדפיס על קנבס גם תמונות משפחתיות מחוויות וטיולים של המשפחה שלכם וגם תמונות שאתם בוחרים לעצב כמו למשל תמונות נוף מיוחדות מכל מיני מקומות בעולם, אתרים מדהימים ועוד.

מה זה הדפסה על קנבס?

הדפסה על קנבס שונה מציור בד. זוהי תמונה שמודפסת ממדפסת הזרקת דיו על בד. לאחר ההדפסה, הבד נמתח על מסגרת. חלק מהאנשים בוחרים בתמונה ללא מסגרת, בעוד שאחרים מעדיפים הדפסי בד ממוסגרים. על מנת ליצור הדפסה על קנבס ללא מסגור, רבים משתמשים בטכניקה ייחודית במהלכה הבד נעטף סביב מוטות המסגרת ומאובטח.

קיים בלבול נפוץ בין הדפסי קנבס לבין הדפסי אקריליק, שהם צילומי תמונות מודפסות על נייר צילום. התמונה ממוקמת בין יריעות אקריליק, שנקראות בדרך כלל פרספקס. כאשר משווים את שני סוגי ההדפסים, הדפסי בד מעוררים תחושה אמנותית. הסיבה לכך שהם דומים במראה שלהם לציורי שמן ואקריליק.

החומרים שמהם מורכב קנבס

קנבס הוא בד חזק ועמיד שנוצר באמצעות קנבס. בתקופה המודרנית, כותנה ופשתן החליפו קנבוס. רוב הסוגים של הדפסה על קנבס שאתם קונים לשימוש הבית שלכם מיוצרים מכותנה או פוליאסטר. ההבדל העיקרי בין השניים הוא דיוק הצבע.

צבע מחלחל לבד עשוי סיבי כותנה כשהוא נשאר על פני גדילי פוליאסטר סינתטיים. לכן הדפסי פוליאסטר מספקים תוצאות של תמונות ברורות יותר והדפסי כותנה נשארים לאורך זמן. העדיפות לבחירת השיטה הנכונה תלויה במה שאתם מחפשים.

אנשים רבים מעדיפים הדפסי כותנה בזכות האיכות הגבוהה של התמונה, ותוצאות שמאפשרות יצירת תמונות כמו בתערוכה במוזיאון. אבל הדפסה על פוליאסטר היא האפשרות הזולה יותר, עם תוצאות של אפשרויות הדפסים נועזים וצבעוניים.

הדפסה על קנבס לעומת תמונות ממוסגרות

עיצוב מודרני משלב הדפסה על קנבס והדפסים ממוסגרים, ומסיבה טובה. הדפסים ממוסגרים נקשרים לעיצוב הכללי של החדר על ידי חיבור ערכת הצבעים למסגרת. הם גם משנים את מראה התמונה ונראים כיצירות אמנות עם סוג המסגרת שנבחרה.

הדפסה על קנבס כמה זה עולה?

המחיר של הדפסה על קנבס משתנה ותלויה בגודל הבד, האיכות שלו, סוג ההדפסה ורמת הרזולציה. כל אפליקציה, תוכנה או חנות צילום מתמחרת את ההדפסה על הקנבס באופן שונה כאשר המחירים נעים בין 50-2,000 ש”ח בדרך כלל.

למידע נוסף על פיתוח קנבס: https://pic.co.il

 

 

בלוג

לימודי אנגלית עסקית – 3 טיפים למתחילים   כל אחד מאיתנו צריך לדעת את השפה האנגלית באופן כזה או אחר. הרי השפה האנגלית היא השפה

בלוג
ברכת מזל טוב נהדרת

חלק מלהיות אנושיים זה לברך ולייחל רק טוב למי שאנחנו אוהבים ומכבדים. מילים יוצרות שינוי, גם אם קטן, שמביא את העולם להיות טוב יותר. אנחנו

לימודי מחשבים: מאיפה מתחילים?

לימודי מחשבים הם כיתה המלמדת את התלמידים כיצד מחשבים עובדים. זה גם מכסה כמה יסודות של שפות תכנות, ארכיטקטורת מחשבים וגרפיקה ממוחשבת.לימודי מחשבים הוא קורס