מכללת שחקים פותחת צוהר ללימודי התכנות לילדים

בישראל הנחשבת ומתקראת לא אחת כמרכז הייטק מתקדם, הורים רבים רוצים להניע את ילדיהם אל עבר לימודים והכשרות הנוגעים בענף התכנות, הסייבר והטכנולוגיה בכללותה. תחת אותה האווירה בדיוק, גם ילדים ובני נוער רבים מגבשים לעצמם ייעוד ומטרות הנוגעים בתחומי התכנות, ומחפשים אחר כרטיס הכניסה אל הענף הטכנולוגי.

במכללת שחקים סייבר שמחים להציע שורה של תוכניות הכשרה מעמיקות ומקיפות, אשר כולן אינן מצריכות רקע קודם, ונסמכות על תכנים פרקטיים ורחבים. בוגרי ובוגרות תוכניות הלימוד של שחקים, יוצאים עם ידע ועם היכולת לחשוב מחוץ לקופסה ולייצר פתרונות, כל זאת על סמך ה'היגיון' שמוטמע בהם לחשיבה כמתכנתים לכל דבר ועניין.

 

אל תלמד את זה, 'תמשחק' את זה

אחד מן הקווים המנחים העומדים לנגד עיניהם של מרצי ומרצות מכללת שחקים, הוא אופן הלימוד שבו מועבר התוכן הלימודי.

במקום למידה ממושכת בכיתה המסתמכת אך ורק על העברת החומר הנלמד ועל תרגולים, בשחקים סייבר פתחו את כל תוכניות הלימוד על דרך של משחק; זאת מתוך ההבנה כי ילדים ובני נוער נוטים לרכוש את החומר הנלמד באופן קל ומהיר יותר מבוגרים, וכן שאם הדבר נעשה באמצעות יצירת עניין מתמשך עם טורנירים, תחרויות ושלל משימות המדמות את העולם האמיתי, הרי שהמשתתפים והמשתתפות למדים, אף מבלי לשים לב.

אסטרטגית ה'משחוק' של החומר הלימודי באה לידי ביטוי בכל אחד ואחד מן הקורסים הנלמדים בשחקים, ולהלן נציג בפניכם את תוכניות הלימוד השונות.

 

מלימודי סייבר ועד לגיימינג

אחד מן ההכשרות הפופולריות והמבוקשות ביותר במכללת שחקים היא הכשרת הקורס 'האקר פרו' המקנה לבני ובנות נוער מיומנויות האקרינג ואבטחת מידע באופן מעמיק, פרקטי ויסודי. תוכנית זו מכשירה את לוחמי הסייבר של המחר, תוך שהיא מכניסה את המשתתפים והמשתתפות הן אל נעליהם של לוחמי הסייבר והן אל נעליהם של ההאקרים תוך הרצת התקפות האקינג מתוחכמות ומגוונות.

לתוכנית זו ישנה גם גרסה צעירה יותר הפונה לתלמידי היסודי, עם לימודי סייבר קידס. תוכנית זהה אך שונה ברמת הקושי שלה, תוך שהיא מותאמת למקבץ הגילאים.

לצד אלו, שחקים סייבר מציעה קורס פיית'ון המשלב בתוכו גם אלמנטים מעמיקים מתחומי ההאקינג ולוחמת הסייבר.

לגילאים הצעירים ועבור הורים המחפשים אחר קורס גיימינג קליל אך בו-זמנית מלמד ומעשי עבור הגילאים הצעירים, הרי שישנו קורס תכנות באמצעות מיינקראפט, ובו למדים המשתתפים והמשתתפות כיצד לתכנת באמצעות טכנולוגיות קוד, ולראות את העולם הווירטואלי של המשחק משתנה לנגד עיניהם.

 

מהם תנאי הקבלה?

אין שום צורך ברקע קודם.

ראשית כל, כיוון שמדובר בגילאים צעירים, לרבות גילאי החטיבה והתיכון, הרי שהתפישה הרווחת היא כי אין כל ניסיון קודם בתחום, זאת למעט אלו שהפגינו עניין אישי וכושר יכולת לימוד עצמאית.

לאור זאת, בשחקים סייבר מציעים את מסלולי הלימוד ללא צורך ברקע קודם, למעט אנגלית ברמה בסיסית, זיקה בסיסית למחשבים ומעבר ראיון קבלה שהוא האלמנט החשוב ביותר המאפשר לשני הצדדים לערוך תיאום ציפיות.

בכל שאלה והתייעצות, ניתן לבקר באתר מכללת שחקים ולהיוועץ עם נציג מטעם המכללה.

לימודי NLP
בלוג
כל מה שצריך לדעת על לימודי NLP

שיטת NLP הפכה בשנים האחרונות לאחת משיטות הטיפול היותר מוכרות ומוצלחות ולא בכדי, מדובר על שיטה המאפשרת לנו להתמודד עם מגוון של סיטואציות בחיים החל מסיטואציות לא פשוטות בזוגיות, בקריירה, בלימודים ועד להתפתחות וצמיחה אישית או משברי חיים שונים. כל פרק בחיינו מכיל עמו התמודדויות שונות, NLP מספק את הכלים להתנהלות עם ההתמודדויות תוך הבנת החיים לעומק, ובהנחיה והליווי המתאימים אחוזי ההצלחה של השיטה הם מאד גבוהים. בואו להכיר מקרוב את עולם הNLP.

קורס אנגלית
בלוג
קורס אנגלית עסקית אונליין

לימוד אנגלית עסקית יכול לשדרג אתכם מקצועית, לסייע לכם בקבלה לעבודה וכמובן גם ברמה האישית כעצמאיים/בעלי עסקים. בעזרת לימודי אנגלית עסקית אצלנו בסי גורו תוכלו לשפר את האנגלית שלכם והשליטה בשפה במהירות ולהשיג את המטרות שלכם מהר יותר. בעזרת שיעורים אחד על אחד עם מורים פרטיים מקצועיים מכל רחבי העולם ובמחיר מוזל, תוכלו ללמוד בהתאמה אישית לצרכים ולקצב הרצוי עבורכם.

WRITING ACADEMIC
בלוג
טעויות נפוצות בתהליך כתיבת עבודות לאקדמיה

כתיבת עבודה באקדמיה יכולה להצטייר כתהליך ארוך ומייגע, אך היא גם הזדמנות מצוינת לחקור נושא שמעניין אתכם, לפתח חשיבה ביקורתית ולשכלל את יכולת הכתיבה. עם זאת, הדרך רצופה מכשולים. סטודנטים רבים נופלים באותן מלכודות נפוצות, שפוגעות באיכות העבודה ובציון הסופי. אז איך נמנעים מהן ויוצאים מהביצות האקדמיות בראש מורם? ריכזנו עבורכם דגשים חשובים להצלחה.

תואר
בלוג
הדרך להצלחה: כיצד תואר במדעי ההתנהגות יכול לשפר כל קריירה

ניתן לדמות יציאה למסלול קריירה לניווט במבוך מורכב – היא דורשת תובנה חדה, יכולת הסתגלות והבנה מעמיקה של היסוד האנושי. כשמנתחים את הנוף המקצועי, מתגלה מגדלור אור אחד: תואר במדעי ההתנהגות. תעודה זו אינה רק עדות להישגים אקדמיים; זהו כלי רב-תכליתי, המטפח יכולות החוצות גבולות מסורתיים ומשפרות כל קריירה.

ראיון
בלוג
הכנה מקוונת לראיון באנגלית

בשוק העבודה העולמי של היום, מיומנות באנגלית הפכה למיומנות בעלת ערך רב. אנשי מקצוע רבים נדרשים כיום לשליטה טובה באנגלית, במיוחד כשמדובר בראיונות עבודה. הכנה מקוונת לראיון באנגלית מציעה דרך נוחה ויעילה לשפר את כישורי האנגלית המדוברת ולהגדיל את סיכויי ההצלחה. בין אם באמצעות שיעורי אנגלית מדוברת או אתרי אינטרנט ייעודיים ללימוד אנגלית, משאבים מקוונים יכולים לספק הדרכה ותרגול יקרי ערך להכנה לראיון.

מורה נהיגה
בלוג
איך מזהים מורה נהיגה מקצועי?

אחד הרגעים הכי מרגשים בחיינו הוא הרגע שבו אנחנו מתחילים ללמוד נהיגה. כל ילד בן 17 חולם להגיע לרגע הזה שהוא ילמד לנסוע ברכב ויהיה עצמאי לנסוע לכל מקום שהוא רוצה, עם זאת, העלייה על הכביש עם רכב היא לא טבעית עבור כולם ובעת הלמידה יש להרגיש בנוח עם המורה שמלמד אתכם. אז איך תמצאו מורה נהיגה מקצועי ואיכותי שמתאים לכם? בכתבה הבאה ניתן מספר טיפים למציאת המורה הנכון עבורכם.